Produktai

Buchanan karštos gutaperčios plageriai ir rankiniai plageriai

Buchanan karštos gutaperčios plageriai ir rankiniai plageriai

 

 

 

Šie aukštos kokybės plageriai formuojami taip, kad atitiktų galutinį šaknų kanalo paruošimą. Tai padidina suslėgimo jėgas suminkštėjusiai užpildymo medžiagai ir nesukelia papildomo streso šaknų kanalų sistemai.

Kadangi "Elements" užpildymo sistema ir "System B" įrenginys palaiko tolygią temperatūrą procedūrų metu, užpildymo medžiaga nėra per daug suminkštinama "Buchanan" karštos gutaperčios plageriu ir šilta masė užpildo lateralinius kanalus taip pat lengvai kaip ir apikalius. Kai išjungiamas kaitinimas, plageriai iš karto atvėsta ir todėl gali lengvai būti atskirti nuo užpildymo medžiagos.

 

"Buchanan" rankiniai plageriai

Buchanan rankiniai kaiščiai: tiek su kūginiu NiTi antgaliu, tiek su nerūdijančio plieno antgaliu, gali būti naudojami su visomis įprastomis užpildymo technologijomis, įskaitant šiltą ir šaltą suslėgimą.

Plageriai taip pat puikiai tinka galinių kanalų užpildymui.

Naudokite spalvomis atskirtus NiTi galus suslėgimo procedūroms užbaigti, netgi radikaliausiai išlenktuose kanaluose. Abu galai suslėgia ir kontroliuoja gutaperčią. „Buchanan“ rankiniai plageriai yra pagaminti taip, kad būtų užtikrintas ilgas tarnavimo laikas, nepaisant sterilizacijos ir dažno naudojimo.

 

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB